2017 maj - ARSENAL

Przejdź do treści

Menu główne:

INFO
V Dzień Cichociemnych na Ursynowie
20 maja w Parku im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK odbył się piknik edukacyjny o charakterze militarno-historycznym. Już po raz piąty Ursynów miał zaszczyt i honor gościć Cichociemnych i ich rodziny. Tego dnia wraz z Fundacją im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, Ministerstwem Obrony Narodowej, Jednostką Wojskową GROM oraz Fundacją Edukacji dla Bezpieczeństwa i Fundacją Sprzymierzeni z GROM uczczono pamięć Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej imprezą plenerową dla wszystkich mieszkańców Ursynowa i całej Warszawy. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda objął honorowym patronatem „V Dzień Cichociemnych na Ursynowie”, natomiast ARSENAŁ był patronem medialnym imprezy.
Targi EXPO Hunting i EXPO Shooting
Najciekawszą cechą targów śląskich były... same targi – ósme EXPO Hunting i trzecie EXPO Shooting. Właśnie to, że takie targi odbywają się i zwiedza je coraz więcej osób. w tym roku było ich ponad 11 tysięcy według raportu końcowego biura Targów. Może to i nie wygląda zbyt imponująco w porównaniu z 49 tysiącami zwiedzających tegoroczne targi IWA, ale... Porównując skalę targów, ich wielkość, rangę i prestiż – paradoksalnie, wychodzi, że zainteresowanie skromną lokalną imprezą (porównując liczbę zwiedzających do wielkości targów) okazuje się większe niż imprezą rangi światowej.
EUROPOLTECH 2017
Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH są najważniejszą w Polsce imprezą targową dedykowaną służbom porządku publicznego i służbom specjalnym. Te wysoce specjalistyczne targi są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w ścisłej współpracy z Komendą Główną Policji oraz we współdziałaniu ze służbami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, formacjami bezpieczeństwa państwa, Wojskami Specjalnymi i Żandarmerią Wojskową.
mat. organizatora
Wszystkie materiały publikowane na stronach są własnością STREETSMART. Copyright © 2017 STREETSMART
Design m3studio
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego