2017_05 - ARSENAL

Przejdź do treści

Menu główne:

NEWS
HATSAN HERCULES
Hatsan Arms stał się bardzo znany na całym świecie dzięki wysokiej jakości produktom i bardzo konkurencyjnych cenach. HATSAN eksportuje 95% swoich produktów do ponad 90 krajów na całym świecie. W tym roku na rynek wchodzi HERCULES najmocniejszy karabin PCP firmy. Dzięki dwóm kartuszom Luxfer o poj. 500 cm3 każdy (znajdują się pod lufą oraz wewnątrz kolby) osiąga nieosiągalną dotychczas moc, zasięg i precyzję. Doskonale wyważony, dostępny w kalibrach .177 (4,5 mm), .22 (5,5 mm), .25 (6,35 mm), .30 (7,62 mm), .35 (9 mm) oraz .45 (11,43 mm) pozwala odkryć nową jakość strzelania z wiatrówki pneumatycznej. Magazynki -wymienne, obrotowe o pojemności od 7 do 17 strzałów w zależności od kalibru wiatrówki. Przeładowanie odbywa się przy pomocy jednotaktowej dźwigni znajdującej się po prawej stronie karabinu. Powoduje ono naciągnięcie „kurka”, obrócenie magazynka i wprowadzenie nowego śrutu do lufy. W zestawie oferowane są dwa magazynki. 2-stopniowy regulowany mechanizm spustowy Quattro Trigger (regulacja siły nacisku i długości spustu) umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika. Ppolimerowa taktyczna kolba z chwytem pistoletowym. Kolbę przystosowano dla osób prawo i leworęcznych. Gumowa stopka absorbuje energię po strzale.
www.sharg.pl
BIPOD LR-10 QD
To całkowicie nowe spojrzenie na bipod, który już nie sprawia nam kłopotu, współpracuje z nami. Jego szeroki rozstaw nóg zapewnia bardzo stabilne podparcie dla broni wielkokalibrowej i ciężkiej.
Montaż QD jest prosty, szybki i bardzo pewny. Montaż QD możemy zamontować na szynie standardu picatinny w ciągu kilku sekund bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. System pozwala strzelcowi na błyskawiczne dostosowanie wysokości podparcia w 5 różnych pozycjach oraz 7 różnych wysokościach z możliwością ustawienia nóg niezależnie od siebie.  Nogi składane są w błyskawiczny sposób po przyciśnięciu przycisku zatrzasku. Każda z nóg składa się niezależnie od ciebie, czyli możemy je kleszczyć na barykadzie. Aby wyregulować nastawienie, wystarczy, że odciągniesz nogę od osady i opuścisz w odpowiednim miejscu aby zablokować nogę. Nastawienie możemy regulować zarówno w kierunku lufy jak i kolby, w zakresie kąta 180°. Model LR-10 QD wykonany został z najwyższej jakości aluminium lotniczego.
www.sklep.buos.com.pl
1858 New Model Army Buffalo Bill
PIETTA, mając już zdecydowanie ugruntowaną pozycję (szczególnie na trudnym rynku amerykańskim), rozbudowuje ofertę o rewolwery kolekcjonerskie. 1858 New Model Army Buffalo Bill .44 – pokryta złoceniem, kunsztownie wykonana okolicznościowa wersja Remington DeLux. Sześciostrzałowy, ładowany odprzodowo z zamkniętą ramą stalową oksydowaną na czarno oraz moletowanymi okładkami chwytu. Wyjątkowy model, stworzony nie tylko do strzelania, pokryto złoconymi ozdobnymi ornamentami roślinnymi (rama, lufa, pobojczyk) a na cylindrze bębna uwieczniono scenę Buffalo Bill na koniu – po drugiej stronie jego portret. Remington Model 1858 był ulubioną bronią Williama  F. „Buffalo Billa” Cody'iego. Egzemplarz należący do Willa można zobaczyć w siedzibie Remington Arms Company wraz z odręcznie napisaną przez niego notką: „Ten stary rewolwer Remingtona nosiłem i używałem przez wiele lat, w wojnach z Indianami i do zabijania bizonów. I nigdy mnie nie zawiódł”. Warto podkreślić, że Bufallo Bill był tak przywiązany do swojej broni, że używał jej nawet po pojawianiu się rewolwerów na nabój zcalolony. Źródeł tego przywiązania można upatrywać w dużej celności i mocy obalającej tego rewolweru. Pociski wystrzelone z Remingtona 1858 były zdolne, w zależności od ilości i jakości użytego prochu, do osiągnięcia znacznych prędkości wylotowych i w konsekwencji, przy znacznym kalibrze, miały olbrzymią energię, którą dzięki miękkim pociskom skutecznie przekazywały celom.
www.sharg.pl
Wszystkie materiały publikowane na stronach są własnością STREETSMART. Copyright © 2017 STREETSMART
Design m3studio
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego