2017_07 - ARSENAL

Przejdź do treści

Menu główne:

NEWS
Spusty Geissele z płaskim językiem spustowym – stworzone dla strzelców sportowych. Strzelcy, którzy szukają najwyższych jakości spustów, zaprojektowanych z dbałością o każdy detal powinni zwrócić uwagę na ofertę firmy GEISSELE, a szczególnie ostatnio modne spusty z płaskim językiem spustowym. Dla strzelców, którzy chcą maksymalnie zwiększyć skuteczność prowadzenia ognia w konkurencjach 3GUN polecamy spust jednooporowy Geissele Super Dynamic 3 Gun (SD-3G). Jego płynna praca, krótka droga języka spustowego oraz krótki lecz wyczuwalny reset to idealne rozwiązanie dla osób, którzy chcą osiągać najlepsze wyniki np. w konkurencjach karabinowych IPSC.
Veridian C5L to jedno z najmniejszych, najbardziej wydajnych i najbardziej zaawansowanych urządzeń w swojej klasie. Jego waga to zaledwie 68 g i jest zasilany jedną baterią CR2. Pomimo swoich gabarytów zostało stworzone z myślą o broni krótkiej i najcięższych zadaniach w każdych warunkach. Jest mocowane na szynę Picatinny / MIL-STD-1913 i posiada 3 różne zmienne „łapki mocujące” tak aby dopasować się do każdego rodzaju broni oraz śrubę blokującą dla dodatkowej pewności. Obudowa to wytrzymała konstrukcja z aluminium lotniczego 6061. Światło latarki (100 lumenów/140 stroboskop) jest przekazywane poprzez technologię RADIANCE i pozwala na oświetlanie kilkukrotnie większej przestrzeni niż zwykła latarka o owalnym strumieniu światła. Jego zielony lasem ma zasięg w ciągu dnia nawet do 100 m a w nocy ponad 2 kilometry.
Przenoszenie takiej broni jest trudne. Szczególnie, że nie całkiem chcemy zapakować broń CP do kordurowej torby na AK czy krótkiego aera... wydaje się to trochę sprzeczne z zasadami i mocno „zgrzyta”. Kabura Action Holsters jest przeznaczona do karabinka rewolwerowego 1858. Pozwala na przewieszenie przez ramię lub przenoszenie za uchwyt. Broń może być odwieszona za ucho w pionie. Skuteczne zapięcie doskonale zabezpiecza karabinek przed wysunięciem. Wykonana jest w całości z bawolej skóry licowej. Kabura jest tak dopasowana aby można bezpiecznie transportować broń na strzelnicę oraz pozwala na normalne przechowywanie broni.
Taktyczny toporek nawiązujący do czasów wikingów. Zaprojektowany przez Ryana Johnsona z firmy RMJ Tactical w Chattanooga jest promowany hasłem: „Taktyczne ciało, duch wikingów” uzupełnionym zdaniem: „Stworzony według starych nordyckich wzorów uzbrojeniach, na kamizelce SWAT czuje się jak u siebie”. Jest niewiarygodnie lekki, ten kompaktowy toporek waży tylko 680 gramów. Głowica siekiery jest wykonana ze stali węglowej SK5 o skali twardości 53-55 HRC. Wykończony w całości na czarno posiada rękojeść z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Długość całkowita siekiery to 30,5 centymetra. W zestawie znajduje się wytrzymały pokrowiec z tworzywa sztucznego z systemem Molle, oferujący różnorodne możliwości przenoszenia, np. przy plecaku. Jest w sposób oczywisty przeznaczony do różnorodnych zastosowań.

Wszystkie materiały publikowane na stronach są własnością STREETSMART. Copyright © 2017 STREETSMART
Design m3studio
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego